2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Świętokrzyskie
  6. Obsługa produkcji - Skarżysko-Kamienna
Roksana Bidzińska
Dodane 26 kwietnia 2024

operator prasy krawędziowej -> praca od zaraz-> stabilne zatrudnienie

Lokalizacja

Skarżysko-Kamienna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Potrafisz obsługiwać maszyny sterowane numerycznie? Jeszcze lepiej jeśli obsługiwałeś prasę krawędziowa. Posiadasz umiejętność czytania rysunku technicznego?

Jesteś sumienny i dokładny?

Aplikuj przez formularz lub wyślij sms o treści "OPERATOR", a my do Ciebie oddzwonimy i porozmawiamy o szczegółach.

oferujemy

  • wynagrodzenie około 4900 zł netto,
  • możliwość dodatkowego wynagrodzenia za pracę w nadgodzinach,
  • ciepły posiłek w trakcie pracy,
  • umowę o pracę tymczasową na pełny etat (urlopy, pełne ubezpieczenie),
  • możliwość zakupu prywatnego pakietu medycznego oraz karty sportowej po preferencyjnych warunkach,
  • dostęp do ubezpieczenia grupowego,
  • opiekę Konsultanta Randstad podczas całego procesu rekrutacji i podczas zatrudnienia

zadania

  • proces obróbki materiałów z wykorzystaniem prasy krawędziowej,
  • dobór materiałów do obróbki,
  • wykonywanie zadań w oparciu o rysunek techniczny,
  • ustawianie parametrów i nadzorowanie przebiegu procesu.

oczekujemy

  • wykształcenia minimum zawodowego,
  • doświadczenia w procesie obróbki materiałów z wykorzystaniem prasy krawędziowej,
  • umiejętności czytania rysunku technicznego,
  • gotowości do pracy zmianowej.

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Skarżysko-Kamienna,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Skarżysko-Kamienna
ID: 911274155