2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Łódzkie
  6. Obsługa produkcji - Zgierz
Klaudia
Dodane 25 kwietnia 2024

Praca na produkcji/Operator prasy krawędziowej - do przyuczenia

Wynagrodzenie

5 385 - 6 850 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Zgierz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Poszukujemy sześciu osób na stanowisko:

Operator prasy krawędziowej (lub do przyuczenia)/Pracownik produkcji

ZGIERZ

Zadania na stanowisku:

·        Gięcie elementów na prasie krawędziowej wg. Dokumentacji technicznej.

·        Pakowanie bezpośrednio po produkcji gotowego wyrobu w paczki.

·        Kontrola procesów produkcyjnych.

Oczekiwania:

·        Przestrzeganie przepisów BHP i P.POŻ.

·        Znajomość rysunku technicznego.

·        Umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi.

·        Odpowiedzialność, dokładność, punktualność, rzetelność.

·        Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

·        Stosowanie się do obowiązujących systemów zarządzania.

·        Gotowość do pracy w systemie zmianowym.

Mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji przy obsłudze maszyn i urządzeń typu prasa krawędziowa, gilotyna nożycowa, wykrawarka, suwnica.

Oferta:

  • Stawka: 4000-5000 zl netto/ miesiąc + premie.

  • Umowa o pracę

  • Pracę na dwie zmiany: 6-14 oraz 14-22.

  • Tryb pracy: od poniedziałku do piątku - bez weekendów.

  • podstawowy pakiet medyczny za 1 zł.

  • Ubezpieczenie grupowe.

  • Spotkania integracyjne z zespołem.

W razie zainteresowania lub pytań zapraszamy do aplikowania i kontaktu. :)

Lokalizacja

Zgierz,

Łódzkie

Łódzkie, Zgierz
ID: 906405817