2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Dolnośląskie
  6. Obsługa produkcji - Legnica
Dodane 09 kwietnia 2024

Operator prasy krawędziowej / operator giętarki

Lokalizacja

Legnica

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Poszukujemy osób na stanowisko: OPERATOR PRASY KRAWĘDZIOWEJ / OPERATOR GIĘTARKI

Praca odbywa się w systemie jednozmianowy w dni robocze (poniedziałek - piątek) w godzinach: od 7:00 do 15:00.

Jest możliwość pracy w nadgodzinach.

Obowiązki

  • Obsługa prasy krawędziowej;

  • Produkcja detali zgodnie z dokumentacją technologiczną;

  • Samodzielne ustawianie maszyny i przezbrajanie w czasie produkcji;

  • Dobór materiałów potrzebnych do obróbki;

  • Kontrola jakości wykonanych elementów;

  • Segregacja odpadów poprodukcyjnych;

  • Dbanie i kontrola stanu maszyn i materiałów;

  • Przygotowanie materiałów do produkcji;

  • Dbanie o porządek na stanowisku pracy.

Wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku lub chęć do przyuczenia na ww. stanowisko;

  • Znajomość rysunku technicznego;

  • Dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków;

  • Odpowiedzialność;

  • Mile widziane uprawnienia na wózek widłowy / suwnice.

Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;

  • Stałe i stabilne wynagrodzenie;

  • Premie;

  • System pracy jednozmianowej;

  • pakiet benefitów (prywatna opieka zdrowotna, możliwość zdobycia uprawnień na wózki widłowe, suwnice).

Zastrzegamy prawo odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

Do przesłanej aplikacji należy dołączyć klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.

Lokalizacja

Legnica,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Legnica
ID: 881062941