2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Zachodniopomorskie
  6. Obsługa produkcji - Szczecin
  7. Obsługa produkcji - Dąbie
Aga Randstad
Dodane 25 kwietnia 2024

operator prasy krawędziowej CNC - pracownik produkcji

Lokalizacja

Szczecin, Dąbie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Jesteśmy mocną firmą na rynku Amerykańskim i swój kapitał inwestujemy obecnie w rozwój naszej firmy w Szczecinie. Rozbudowujemy produkcję i obecnie szukamy operatorów prasy krawędziowej. Zagwarantujemy pracę od poniedziałku do piątku. Oczekujesz umowy o pracę  - Mamy ofertę dla Ciebie!

Jesteśmy firmą która docenia swoich pracowników !

Aplikuj, zadzwoń bądź wyślij SMS

60*******83 - oddzwonimy i opowiemy Ci o ofercie!

Pracować będziesz w Dąbiu

oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę - okres próbny 3 miesiące i przejście na bezpośrednie zatrudnienie u Pracodawcy
  • pracę w systemie dwuzmianowym poniedziałek - piątek 06 -14:15 ; 14:00 - 22:15
  • wynagrodzenie na okresie próbnym  3700 zł netto, kolejna umowa 3900 - 4300 zł netto
  • premia frekwencyjna 200 zł netto/miesięcznie
  • dodatkowa przerwa wliczona w czas pracy (20 min, i 2 x po 10 min)
  • szkolenia stanowiskowe i rozwijające kompetencje
  • pracę w nowoczesnej, przestrzennej i dobrze przygotowanej hali
  • wyjazdy integracyjne i imprezy firmowe
  • pracę w bardzo dobrze zgranym, przyjaznym zespole

zadania

  • wykonywanie prac na maszynach CNC
  • giętarki trzpieniowe numeryczne i manualne

oczekujemy

  • znajomości czytania rysunku technicznego
  • umiejętności posługiwania się narzędziami pomiarowymi
  • znajomości maszyn CNC
  • umiejętności organizacji pracy

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Dąbie
ID: 911077017