Przejdź do głównej części
Dodaj ogłoszenie
Dodane 28 sierpnia 2024

Operator prasy krawędziowej CNC / Operator maszyn CNC giętarki

Wynagrodzenie

4 500 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Pustków

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Kamen - producent ekologicznych kotłów centralnego ogrzewania - prowadzi rekrutację na następujące stanowiska:

Operator prasy krawędziowej / Operator maszyn CNC

Miejsce pracy: Pustków (k. Dębicy)

Główne zadania:

  • obsługa pras krawędziowych

  • obsługa giętarek

  • dobór parametrów gięcia, narzędzi

  • kontrola jakości wykonywanych detali

  • codzienna realizacja planów produkcyjnych i zamówień

Wymagania:

  • znajomość rysunku technicznego

  • doświadczenie w roli operatora pras krawędziowych

  • umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi

  • sumienność w wykonywaniu obowiązków

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Pracę na nowoczesnych maszynach

  • Stabilne zatrudnienie

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Przyjazną atmosferę pracy

Dokumenty CV prosimy składać przez portal OLX lub osobiście w siedzibie firmy. Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Na dokumentach CV prosimy o umieszczenie klauzuli zezwalającej na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacyjnych.

Lokalizacja

Pustków,

Podkarpackie

Podkarpackie, Pustków
ID: 658696127