2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Śląskie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Wręczyca Wielka
Dodane 25 kwietnia 2024

Operator prasy krawędziowej CNC - Agep Sp. z o.o. Wręczyca Wielka

Wynagrodzenie

4 000 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wręczyca Wielka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Opis

Twój zakres obowiązków

  • Programowanie, konfigurowanie i obsługę prasy krawędziowej CNC,

  • Sprawdzanie wymiarów wytworzonych obiektów i wykonywanie korekty błędów,

  • Bieżąca kontrola pracy maszyny,

  • Przestrzeganie norm jakości i bezpieczeństwa.

Nasze wymagania

  • Podstawowa wiedza w zakresie obróbki mechanicznej,

  • Dokładność i skrupulatność,

  • Umiejętność obsługi maszyn i oprzyrządowania CNC oraz precyzyjnych narzędzi pomiarowych,

  • Umiejętność czytania i interpretowania dokumentów i rysunków technicznych,

    Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,

  • Pracę w prężnie rozwijającej się firmie,

  • Możliwość zdobywania wiedzy i umiejętności od profesjonalistów,

  • Możliwość przeszkolenia z obsługi programów,

  • Doskonałą atmosferę pracy.

Lokalizacja

Wręczyca Wielka,

Śląskie

Śląskie, Wręczyca Wielka
ID: 874198777