2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Małopolskie
  6. Obsługa produkcji - Balice
Estech sp. z o.o.
Dodane 15 czerwca 2024

Operator Prasy Krawędziowej CNC

Wynagrodzenie

5 800 - 8 900 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Balice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

ESTECH sp. z o.o. świadczy usługi w zakresie kompleksowej obróbki metalu. Specjalizujemy się w usługach takich jak lakierowanie proszkowe, cięcie laserem, gięcie na prasach krawędziowych, spawanie oraz frezowanie. Ponadto oferujemy cięcie profili, szlifowanie, gwintowanie i fazowanie otworów. Nasze usługi skupiamy przede wszystkim na zamówieniach seryjnych. Realizujemy duże i powtarzalne partie zleceń.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy pracowników na stanowisko:

  • operator pras krawędziowych CNC

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin

  • atrakcyjne wynagrodzenie dopasowane do posiadanych kwalifikacji

  • możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia wewnętrzne

  • wsparcie techniczne, merytoryczne i organizacyjne

  • możliwość awansu

  • dodatek wakacyjny

  • dodatek chorobowy

Zakres obowiązków:

  • obsługa i programowanie prasy krawędziowej CNC (hydrauliczna prasa krawędziowa)

  • przygotowywanie narzędzi oraz materiałów do obróbki

  • ustawianie i przygotowywanie maszyn do pracy

  • wykonywanie obróbki na podstawie technologii obróbki CNC

  • kontrola jakości wyprodukowanych elementów i zastosowanie korekt, jeśli jest to konieczne

  • monitorowanie pracy maszyn i zapewnienie ich prawidłowego funkcjonowania przez cały czas pracy

  • zgłaszanie wszelkich usterek i nieprawidłowości w działaniu maszyn

  • współpraca z innymi działami w celu zapewnienia prawidłowego przebiegu procesu produkcyjnego

  • przestrzeganie zasad BHP i przepisów dotyczących bezpiecznej pracy przy maszynach CNC

  • utrzymywanie porządku i czystości na stanowisku pracy

  • inne prace na hali produkcyjnej

Wymagania:

  • doświadczenie (minimum rok) w obsłudze i programowaniu maszyn CNC, w szczególności hydraulicznej prasy krawędziowej

  • mile widziana znajomość sterownika DELEM

  • mile widziana znajomość programów do programowania CNC, takich jak AutoCAD, Solid Works, itp.

  • umiejętność czytania technicznych rysunków i schematów

  • precyzja i dokładność w wykonywaniu obróbki, z uwzględnieniem tolerancji

  • zdolność do rozwiązywania problemów i szybkiego podejmowania decyzji w przypadku awarii lub nieprawidłowości w procesie obróbki

  • umiejętność organizacyjna w planowaniu kolejności obróbki i zarządzaniu czasem, aby efektywnie wykorzystać maszyny i zasoby

  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole, ze zdolnością do współpracy z innymi technologami obróbki CNC i osobami z produkcji

  • dbałość o bezpieczeństwo i przestrzeganie zasad BHP w miejscu pracy

  • skrupulatność w prowadzeniu dokumentacji i raportowaniu wykonanych operacji obróbczych

  • chęć do ciągłego doskonalenia umiejętności i zdobywania wiedzy z zakresu nowych technologii CNC i narzędzi obróbczych

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV w wiadomości OLX.

Lokalizacja

Balice,

Małopolskie

Małopolskie, Balice
ID: 876539711