2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Dolnośląskie
  6. Obsługa produkcji - Syców
Dodane 10 maja 2024

Operator Prasy Krawędziowej

Wynagrodzenie

6 000 - 9 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Syców

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Chematex Andrzej Pędziwiatr z Sycowa prowadząca działalność w zakresie obróbki metali poszukuje aktualnie kandydata na stanowisko:

Operator prasy krawędziowej - możliwość przyuczenia

Opis stanowiska:

  • praca 2-zmianowa
  • wykonywanie operacji gięcia detali metalowych na prasie krawędziowej
  • kontrolowanie jakości wykonywanych detali
  • dbanie o odpowiedni stan techniczny maszyny

Wymagania:

  • doświadczenie w obsłudze pras krawędziowych lub do przyuczenia
  • mile widziane wykształcenie techniczne
  • umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi
  • umiejętność czytania rysunku technicznego

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
  • możliwość przeszkolenia dla osób, które nie posiadają dużego doświadczenia
  • ubezpieczenie grupowe

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie aktualnego CV lub kontakt telefoniczny.

Zastrzegam sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Proszę o umieszczenie na aplikacji klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz.U. z 2015r.,poz. 2135).

Lokalizacja

Syców,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Syców
ID: 637273147