2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Buczkowice
Dodane 22 maja 2024

Operator Prasy Krawędziowej

Wynagrodzenie

5 000 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Buczkowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

WECH to firma, której głównym priorytetem jest profesjonalnie wykonana obróbka stali. Oferujemy cięcie laserem, gięcie na prasie krawędziowej, spawanie (technologia MIG) czy grawer.

Miejsce pracy: Buczkowice

Do naszego zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko OPERATOR PRASY KRAWĘDZIOWEJ

Zakres obowiązków:

  • praca przy obsłudze prasy krawędziowej

  • dbanie o wydajną pracę maszyny

  • przestrzeganie i kontrola wewnętrznych standardów jakościowych i wydajnościowych

  • realizacja planów produkcyjnych

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. zawodowe mile widziane wykształcenie techniczne

  • umiejętność czytania rysunku technicznego

  • odpowiedzialność, zaangażowanie, sumienność, umiejętność pracy w zespole

  • umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi

  • sprawność manualna

  • doświadczenie w pracy na prasie krawędziowej

Oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • gwarancja stałego zatrudnienia oraz miłej atmosfery pracy

 Prosimy o wysyłanie CV w wiadomości zwrotnej.

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o zamieszczenie poniższej zgody: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez WECH Sp. z o.o. dla celów przeprowadzania procesów rekrutacji u Administratora oraz zatrudniania przez niego nowych osób.

Lokalizacja

Buczkowice,

Śląskie

Śląskie, Buczkowice
ID: 920088284