2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Grabów nad Prosną
Dodane 15 maja 2024

Operator pras / pracownik fizyczny

Lokalizacja

Grabów nad Prosną

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

Plettac Distribution specjalizuje się w produkcji i sprzedaży rusztowań fasadowych, modułowych i jezdnych, zgodnych z systemami dominującymi na całym świecie. Zakład produkcyjny w Polsce oraz systemy rusztowań posiadają pełną, wymaganą certyfikację.

W związku z rozwojem firmy i rozbudową zakładu produkcyjnego, zatrudnimy na stanowisko:

Obowiązki:

  • Obsługa pras mimośrodowych / hydraulicznych.

  • Przygotowywanie i uruchamianie pras mimośrodowych zgodnie z zasadami bezpieczeństwa.

  • Dokonywanie pomiarów wykonywanych elementów.

  • Prowadzenie niezbędnej dokumentacji.

  • Przestrzeganie zasad BHP.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy przy obsłudze pras mimośrodowych i hydraulicznych.

  • Znajomość procesu produkcyjnego.

  • Znajomość rysunku technicznego oraz umiejętność stosowania narzędzi pomiarowych.

  • Spostrzegawczość, zaangażowanie i dokładność.

  • Umiejętność pracy w zespole.

  • Dyspozycyjność do podjęcia pracy w systemie 2-zmianowym.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w polskiej firmie produkcyjnej.

  • Możliwość rozwoju zawodowego.

  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o przesyłanie CV w formacie PDF.

Prosimy również o dołączenie do CV klauzuli:

 "Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych przez plettac Distribution Sp. z o.o., zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji."

Lokalizacja

Grabów nad Prosną,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Grabów nad Prosną
ID: 918442837