2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Dolnośląskie
  6. Obsługa produkcji - Komorniki
Małgorzata Ksybek
Dodane 23 kwietnia 2024

operator pras I premie oraz benefity I nowoczesne linie

Lokalizacja

Komorniki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Poszukiwacze przygód i pasjonaci technologii!

Czy chcielibyście zrobić krok w kierunku niesamowitej kariery?

Praca na produkcji. Prosta obsługa maszyn.

Lokalizacja: Komorniki - tylko 5 min drogi od Środy Śląskiej

oferujemy

  • wynagrodzenie 5350 zł brutto miesięcznie i więcej
  • podwyżka po okresie próbnym
  • pracę od poniedziałku do piątku
  • umowa o pracę tymczasową z możliwością przejścia pod firmę
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • pracę, gdzie dobrze się pracuje i ludzie zostają na długo
  • pakiet korzyści: prywatna opieka medyczna dla Ciebie i rodziny, ubezpieczenie na życie, karta sportowa, zniżki na zakupy online, do kina i restauracji

zadania

  • obsługa maszyn: wkładasz materiał do maszyny, wyjmujesz produkt z formy, wykonujesz obróbkę i gotowe
  • wizualna kontrola jakości

oczekujemy

  • dyspozycyjności do pracy na 3 zmiany (6-14,14-22, 22-6)

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Komorniki,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Komorniki
ID: 908920232