2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Zachodniopomorskie
  6. Obsługa produkcji - Szczecin
  7. Obsługa produkcji - Dąbie
IQ Metal
Dodane 20 czerwca 2024

Operator pracy krawędziowej CNC | IQ Metal

Lokalizacja

Szczecin, Dąbie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Poszukujemy Operatora prasy krawędziowej  CNC z doświadczeniem lub do przyuczenia

Firma IQ Metal Sp. z o. o. poszukuje osoby zainteresowanej stanowiskiem Operatora prasy krawędziowej CNC.

Jeśli chcesz rozpocząć pracę w firmie produkcyjnej, podjąć wyzwanie i nabyć nowe umiejętności, to z nami zbudujesz solidne fundamenty dla swojej kariery zawodowej.

Wymagania:

  • Zdolność szybkiego uczenia się i dostosowywania do nowych technologii.

  • Umiejętność samodzielnej pracy oraz współpracy w zespole.

  • Sumienność i dbałość o jakość wykonywanej pracy.

  • Doświadczenie w obszarze obsługi  prasy krawędziowej będzie dodatkowym atutem.

  • Mile widziana umiejętność czytania rysunku technicznego.

  • Mile widziane uprawnienia UDT.

Obowiązki:

  • Obsługa prasy krawędziowej do precyzyjnego wykonania elementów zgodnie z rysunkiem.

  • Monitorowanie parametrów maszyny  oraz wprowadzanie korekt.

  • Przestrzeganie standardów jakościowych i bezpieczeństwa pracy.

Oferujemy:

  • Szkolenie przygotowujące do pracy.

  • Przyjazną atmosferę.

  • Indywidualne podejście do rozwoju zawodowego.

  • Konkurencyjne wynagrodzenie i dodatkowe benefity.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV przez link aplikacyjny.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Dziękujemy wszystkim za złożone zgłoszenia.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Dąbie
ID: 920605004