2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Wielkopolskie
  5. Kierowca - Wysocko Wielkie
Dodane 08 kwietnia 2024

Operator pompy do betonu / pompogruszki

Wynagrodzenie

8 000 - 12 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wysocko Wielkie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganePrawo jazdy: Kat. C

Firma WKUSB Sławomir Nabzdyk jesteśmy jednym z liderów w branży budowlanej w południowej Wielkopolsce, firma wykonuje wszelkiego typu roboty ziemne, rozbiórkowe, posiadamy własne kopalnie kruszyw, a także betoniarnie i zakład prefabrykacji. Szukamy ambitnych i zaangażowanych osób, gotowych do tego, by razem z nami tworzyć organizację, celem której jest satysfakcja naszych klientów.

Poszukujemy kierowcę - operatora pompy do betonu / pompogruszki

Miejsce pracy: Ostrów Wielkopolski

Główne zadania:

  • Przepompowywanie betonu towarowego;

  • Bieżące utrzymanie powierzonego pojazdu w sprawności;

  • Inne zadanie powierzone w trakcie realizacji zleceń.

Wymagania formalne:

  • Chęci do pracy i rozwoju

  • Posiadanie ważnego prawa jazdy kategorii C;

  • Gotowość do uzupełnienia kwalifikacji (koszt szkoleń ponosi pracodawca);

  • Dyspozycyjność

Mile widziane :

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku operatora pompy do betonu;

  • Posiadanie uprawnień operatora pompy do betonu wydanych przez Instytut Budownictwa i Górnictwa Skalnego;

Oferujemy :

  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat.

  • Atmosferę współpracy i wsparcia ze strony zespołu. Atrakcyjne wynagrodzenia.

  • Codzienne powroty do domu.

Lokalizacja

Wysocko Wielkie,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Wysocko Wielkie
ID: 864967228