2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Mazowieckie
  5. Kierowca - Wola Rębkowska
Dodane 04 kwietnia 2024

Operator pompy do betonu ( kat.C)

Wynagrodzenie

7 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wola Rębkowska

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. CWymagane uprawnienia: Karta kierowcy, Świadectwo kwalifikacji zawodowejZasięg transportu: Tylko krajowy

Wytwórnia mas betonowych w Woli Rębkowskiej poszukuje osób do pracy na pełny etat na stanowisko: Kierowca samochodu ciężarowego/operator pompy do betonu

Zakres zadań:

  • Dojazd do klienta oraz przepompowanie mieszanki betonowej

  • dbanie o czystość i właściwy stan techniczny powierzonego sprzętu.

  • Możliwość jazdy pompogruszka lub pompą i gruszką.

    Wymagania : Prawo jazdy kat. C, uprawnienia na pompy do betonu .Wykształcenie min. zawodowe ( mechaniczne) Umiejętność pracy z ludźmi, Sumienność, dokładność, Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

    Oferujemy: Pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie; Stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę; Szkolenia kwalifikacyjne.

Lokalizacja

Wola Rębkowska,

Mazowieckie

Mazowieckie, Wola Rębkowska
ID: 909389285