2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Wólka Radzymińska
Dodane 13 maja 2024

Operator plotera frezującego CNC kimla, frezer CNC

Lokalizacja

Wólka Radzymińska

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Firma QMP zajmująca się produkcją części do maszyn poszukuje osób do wsparcia działu produkcji na stanowisko: Operator plotera frezującego CNC KIMLA

Miejsce pracy: Wólka Radzymińska

Opis stanowiska:

  • tworzenie prostych programów z pulpitu maszyny (sterowanie kimla),

  • wybór parametrów obróbki i ustawienia narzędzi,

  • dobór sposobu mocowania obrabianych elementów,

  • nadzorowanie pracy maszyny,

  • bieżąca kontrola jakości wykonywanych elementów – produkcja jednostkowa, serie

  • korygowanie wymiarów tolerowanych,

  • dbanie o stan techniczny maszyny.

Wymagania:

  • doświadczenie minimum dwuletnie w obsłudze plotera CNC (mile widziane doświadczenie na ploterze kimla),

  • doświadczenie w obróbce aluminium i tworzyw sztucznych,

  • umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi,

  • znajomość rysunku technicznego,

  • dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań,

  • samodzielność oraz kreatywność,

  • znajomość sterowania kimla będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • satysfakcjonującą pracę w firmie o silnej pozycji na rynku

  • wynagrodzenie zależne od umiejętności kandydata

  • miłą atmosferę pracy

Do aplikacji proszę załączyć klauzulę o przetwarzaniu danych osobowych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

tel. 51*****96

Lokalizacja

Wólka Radzymińska,

Mazowieckie

Mazowieckie, Wólka Radzymińska
ID: 811193310