2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Jedlińsk
Dodane 12 kwietnia 2024

Operator plotera CNC

Lokalizacja

Jedlińsk

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Image Produkcja Piotr Walczak --

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą z dużym doświadczeniem. Obszar naszej działalności to głównie rynki zagraniczne.

Obecnie Poszukujemy Operatora Plotera CNC:

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa Ploterów 3 Osiowych Firmy PG CNC

  • Dbanie o sprawność techniczną maszyn

  • Przygotowywanie programów w programie U CAN CAM

  • Praca z tworzywami sztucznymi, płytami meblowymi, sklejką, drewem, MDF

  • Dbanie o jakość i sprawdzanie elementów narzędziami pomiarowymi

  • Planowanie Produkcji

Nasze wymagania

  • Umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi

  • Znajomość z zakresu obróbki sklejki i materiałów drewnopochodnych

  • Umiejętność czytania rysunku technicznego

  • Wymagane minimum 2 lata doświadczenia na ploterach frezujących

  • Zaangażowanie w wykonywane obowiązki

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w nowoczesnej oraz dynamicznie rozwijającej się firmie.

Lokalizacja

Jedlińsk,

Mazowieckie

Mazowieckie, Jedlińsk
ID: 911266368