2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Pomorskie
  6. Obsługa produkcji - Sierakowice
Dodane 24 kwietnia 2024

Operator piły - Produkcja

Wynagrodzenie

3 500 - 4 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Sierakowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

 IMPEROLL

Firma IMPEROLL działa w branży osłon okiennych  od ponad 20 lat, zajmujemy się produkcją topowych produktów na rynku rolet wewnętrznych i zewnętrznych.

Jesteś ambitny, odpowiedzialny, szukasz pracy w rozwijającym się zespole – zapraszamy do  Nas! Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko;

Miejsce zatrudnienia- Sierakowice

Obowiązki:

·        Obsługa maszyny i nadzór nad jej pracą

·        Dbałość o powierzone materiały, narzędzia

·        Kontrola  jakość wytworzonych produktów

·        Dbałość i czystość miejsca prac

Wymagania:

·        Doświadczenie zawodowe w obsłudze maszyn produkcyjnych

·        Sprawność manualna, predyspozycje techniczno-mechaniczne

·        Umiejętność pracy zarówno samodzielnie, jak i w zespole

·        Odpowiedzialność dobra organizacja pracy

·        Przestrzeganie zasad BHP

·        Praktyczna umiejętność obsługi wózków i uprawnienia UDT do kierowania wózkiem widłowym -będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

·        Stabilne warunki zatrudnieni na umowa o pracę

·        atrakcyjne zarobki adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia

·        możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania nowych umiejętności

·        szkolenia wewnętrzne i zewnętrze

Zainteresowane osoby, spełniające powyższe wymagania prosimy o przesyłanie CV. Wejdź na naszą stronę www.imperoll.pl w zakładce PRACA odszukaj stanowisko i wyślij CV na podany e-mail lub skontaktuj się z nami pod nr tel. 789 449 976.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Lokalizacja

Sierakowice,

Pomorskie

Pomorskie, Sierakowice
ID: 913646093