2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Dąbrowa Górnicza
Dodane 25 kwietnia 2024

Operator Pieca Indukcyjnego - darmowy transport do pracy

Lokalizacja

Dąbrowa Górnicza

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Brembo to znana włoska marka, która od 60 lat dostarcza systemy hamulcowe do wszelkich typów samochodów oraz motocykli na całym świecie. Nasze fabryki znajdują się w 19 krajach, a od prawie 20 lat istniejemy także w Polsce. W czterech funkcjonujących zakładach w naszym kraju zatrudniamy ponad 2000 osób. Pozycję na rynku budujemy dzięki nieustannemu rozwojowi w kierunku nowych technologii oraz wysokiej jakości naszej pracy.

Wszystko jednak zaczyna się w jednym z kilkunastu pieców indukcyjnych usytuowanych w strefie topienia (Melting Area) i obsługiwanych przez zespół Operatorów o różnych specjalizacjach.

Stanowisko: Operatora pieca indukcyjnego

Celem zespołu jest przygotowanie wytopu zgodnie ze specyfikacją i planem produkcji oraz dostarczenie go do pieca zalewowego.

Każdy ma swoje obowiązki, jednak pracujemy zespołowo.

Dbamy o porządek i bezpieczeństwo na naszych stanowiskach pracy.

Uprawnienia, które zdobędziesz na stanowisku:

- eksploatacja urządzeń, sieci – E1, E2

- operator suwnicy

- operator wózka widłowego

Wiedza i doświadczenie, które wykorzystasz na stanowiskach:

  • Doświadczenie zdobyte w hucie lub odlewni

  • Samodzielność i dobra organizacja pracy

  • Doświadczenie w pracy zmianowej

W zależności od preferowanego przez Ciebie stanowiska docenimy także:

Operator pieca indukcyjnego

  • Umiejętność obsługi pieca indukcyjnego

  • Posiadanie uprawnień G1E-E1 (lub gotowość do nauki i podwyższania kwalifikacji)

  • Operator suwnicy

  • Uprawnienia do obsługi suwnicy z poziomu kabiny

  • Operator wózka widłowego

  • Uprawnienia UDT na wózek widłowy

Kiedy Ty będziesz grzać w naszych piecach, my zadbamy o Ciebie…

Motywacyjny system wynagrodzeń:

  • pensja stała zależna od umiejętności i doświadczenia

  • premie miesięczne

  • premia frekwencyjna za pracę w systemie zmianowym

  • coroczny system podwyżek

  • premie roczne

  • system nagród KAIZEN

Stabilne zatrudnienie:

  • bezpośrednie zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat

  • opiekun, który poprowadzi Cię przez cały okres wdrożenia na stanowisko

  • możliwość korzystania z kasy zapomogowo-pożyczkowej

  • darmowy przewóz pracowniczy (z kierunków: Sosnowiec, Tychy, Katowice, Olkusz, Sławniów, Ogrodzieniec, Mysłowice, Zawiercie, Jaworzno, Częstochowa, Lelów, Myszków, Siemianowice Śląskie, Czeladź, Będzin)

Dodatkowe benefity:

  • karty Multisport oraz OK System dla pracownika oraz członków rodziny

  • dofinansowanie do kolonii dla dzieci

  • bony żywnościowe, bony i paczki świąteczne

  • ubezpieczenie grupowe

  • prywatna opieka medyczna

  • sekcje sportowe

  • wczasy pod gruszą

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Dąbrowa Górnicza,

Śląskie

Śląskie, Dąbrowa Górnicza
ID: 888680505