2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Małopolskie
  5. Budowa / remonty - Kraków
  6. Budowa / remonty - Bronowice
Dodane 12 kwietnia 2024

Operator palownicy

Lokalizacja

Kraków, Bronowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

UWAGA! NASZA AGENCJA NIE POBIERA ŻADNYCH PROWIZJI LUB OPŁAT OD OSÓB POSZUKUJĄCYCH PRACY LUB PRACUJĄCYCH ZA NASZYM POŚREDNICTWEM. *

Agencja Pracy Select, firma działająca w obszarze doradztwa personalnego, pośrednictwa pracy oraz pracy tymczasowej, należąca do Business Solutions Wojciech Karłowski (nr W rej. Agencji Zatrudnienia: 3891), dla swojego Klienta, poszukuje kandydata na stanowisko:

OPERATOR PALOWNICY

Nr ref.: OP_PAL/2024

Miejsce pracy: Cała Polska (praca w delegacji)

Rodzaj pracy: praca stała

Zakres obowiązków na w/w stanowisku:

– Wykonywanie prac przygotowawczych do procesu wiercenia.

– Obsługa i kontrola stanu technicznego maszyny.

– Dbałość o przestrzeganie przepisów BHP.

Wymagania:

– Zaangażowanie w wykonywane czynności.

– Dyspozycyjność i odpowiedzialność.

– Posiadanie aktualnych uprawnień do obsługi palownic.

Oferujemy:

– Pracę na podstawie umowy o pracę – praca w delegacji od poniedziałku do piątku.

– Dowóz i przywóz do/z  miejsca pracy.

– Zakwaterowanie z częściowym wyżywieniem (obiad).

– Bezpłatne kursy i szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe.

– Coroczny rodzinny 1-tygodniowy pobyt w nadbałtyckiej miejscowości. – Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

– Informacja o wynagrodzeniu przekazywana jest po wysłaniu CV. Możliwość negocjacji bezpośrednich zaproponowanej stawki na podstawie doświadczenia i posiadanych uprawnień.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami oraz nie zwracamy nadesłanych aplikacji.

Po zapoznaniu się z poniższą informacją zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV z podanym stanowiskiem w tytule wiadomości.

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Bronowice
ID: 911300226