2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Ujście
Agnieszka
Dodane 12 czerwca 2024

Operator paletyzatora-sortowacz - SEZON!

Lokalizacja

Ujście

Wymiar pracy

Praca sezonowa

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

   Ardagh Glass Poland sp. z o. o. poszukuje Pracownika na stanowisko

Operator Paletyzatora – Sortowacz  (8 osób) praca na okres wakacyjny – lipiec - sierpień

Miejsce pracy: Ujście

Zadania Operatora Paletyzatora - Sortowacza:

  • wizualna ocena stanu wyrobów,

  • odblokowywanie linii produkcyjnej,

  • obsługa paletyzatora,

  • prowadzenie raportów ilości zapakowanej produkcji,

  • wydruk etykiet paletowych.

Od kandydatów oczekujemy:

  • NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA W NASZEJ BRANŻY, NOWYCH PRACOWNIKÓW UCZYMY OD PODSTAW,

  • chęci do nauki i zaangażowania,

  • zdolności komunikacyjnych,

  • umiejętności pracy w zespole,

  • umiejętności manualnych’

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym,

  • mile widziane badania sanitarno-epidemiologiczne.

Naszym Pracownikom oferujemy:

  • możliwości rozwoju poprzez udział w skrojonych na miarę szkoleniach oraz programach rozwojowych,

  • wymianę doświadczeń z zakładami Ardagh na świecie,

  • udział w ciekawych projektach,

  • możliwości awansu pionowego i poziomego w ramach grupy Ardagh,

  • najwyższą troskę o bezpieczeństwo pracy oraz zdrowie naszej załogi,

  • wachlarz świadczeń socjalnych.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Ujście,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Ujście
ID: 920159607