2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Kujawsko-pomorskie
  6. Obsługa produkcji - Toruń
Dodane 20 maja 2024

Operator Pakowania/Pakowaczka

Wynagrodzenie

4 300 - 5 200 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Toruń

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

BIURFOL - przedsiębiorstwo z 30-letnim doświadczeniem produkcyjnym w branży szkolnej i biurowej specjalizujące się w wytwarzaniu art. biurowych standardowych i personalizowanych poszukuje do zespołu:

Operatora Pakowania/Pakowaczki

Zakres obowiązków:

- Liczenie i pakowanie produktów w woreczki i kartony z linii produkcyjnej

- Ręczne pakowanie wyrobów gotowych do opakowań zbiorczych

- Wykonywanie prac manualnych wchodzących w skład procesu produkcyjnego

- Kontrola jakości wyrobów i prawidłowa ewidencja produkcji w trakcie procesu pakowania

Oczekiwania:

- wysoka motywacja do pracy,

- umiejętności manualne, dokładność

- umiejętne zarządzanie stanowiskiem pracy,

- chęć rozwoju zawodowego,

- mile widziane doświadczenie w środowisku produkcyjnym,

- gotowość do pracy dwuzmianowej od poniedziałku do piątku

Oferujemy:

- praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

- możliwość rozwoju zawodowego i zdobycie doświadczenia

- pakiet medyczny

- premia za obecność przyznawana co 6 miesięcy

- możliwość uzyskania premii wydajnościowej oraz dodatku kompetencyjnego

Prosimy o przesłanie CV na adres z ogłoszenia.

Prosimy o zmieszczenie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez BIURFOL Sp. z o.o. z siedzibą w Toruniu, ul. Chrobrego 149 moich danych osobowych zawartych w CV oraz innych przekazanych przeze mnie dokumentach, w celu ich umieszczenia w bazie danych kandydatów oraz wykorzystania w obecnych i przyszłych projektach rekrutacyjnych prowadzonych przez BIURFOL Sp. z o.o., zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych. Jednocześnie informuję, iż jestem świadomy/świadoma przysługującego mi prawa do uaktualniania, uzupełniania, a także usunięcia danych ze zbioru oraz możliwości wglądu do przesłanych przeze mnie dokumentów.

Lokalizacja

Toruń,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Toruń
ID: 828613022