2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Łódzkie
  6. Obsługa produkcji - Łódź
  7. Obsługa produkcji - Górna
SMYK
Dodane Dzisiaj o 10:05

Operator / Operatorka Wózka Widłowego

Lokalizacja

Łódź, Górna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

O nas

SMYK S.A. jest niekwestionowanym liderem polskiego rynku sprzedaży detalicznej artykułów dziecięcych. Obecnie w skład Grupy SMYK wchodzi ponad 200 sklepów działających nie tylko w Polsce, ale także poza jej granicami. Firma odnosi sukcesy zarówno w prowadzeniu sklepów tradycyjnych, jak i sklepu internetowego, tworząc nowoczesną, zintegrowaną sieć kanałów dotarcia do klientów.

Twój zakres obowiązków

  • Przyjmowanie i weryfikacja dostaw do magazynu
  • Rozmieszczenie towaru w strefie składowania
  • Kompletacja oraz pakowanie zamówień
  • Przygotowanie zamówień do wysyłki i załadunki aut
  • Kontrola stanów magazynowych
  • Obsługa skanera oraz komputera

Nasze wymagania

  • Gotowość do pracy fizycznej w godzinach 12:00-20:00
  • Uprawnienia na wózki widłowe – warunek konieczny
  • Chęci do pracy i zaangażowanie
  • Nastawienie na współpracę

To oferujemy

  • Praca w międzynarodowym środowisku
  • Prywatna opieka medyczna
  • Dofinansowanie do karty sportowej
  • Zakupy w naszych sklepach na preferencyjnych warunkach
  • Świadczenia świąteczne dla pracowników
  • Udział w szkoleniach stacjonarnych, językowych i e-learningowych
  • Udział w inicjatywach społecznych
  • Uczestniczenie w wydarzeniach firmowych, integracjach
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Łódź, Górna

Łódzkie

Dokładna lokalizacja
Łódzkie, Łódź, Górna
ID: 916641874