2. Praca
  3. Energetyka
  4. Pozostałe w Energetyka
  5. Pozostałe w Energetyka - Mazowieckie
  6. Pozostałe w Energetyka - Sierpc
Dodane 19 kwietnia 2024

Operator / Operatorka Urządzeń Energetycznych - Browar Kasztelan

Lokalizacja

Sierpc

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

O nas:

Jeśli tu jesteś to NAJPRAWDOPODOBNIEJ rozważasz aplikację do PRAWDOPODOBNIE Najlepszego Zespołu na świecie! Dlaczego tak o sobie mówimy? Bo praca w Carlsberg Polska to coś więcej. To relacje, wartości, pasje, różnorodność, równe szanse i inkluzywność. To, jak pracujemy i jak się rozwijamy jest doceniane przez nasz zespół, a dowodem na to jest I. miejsce w rankingu „Poland’s Best Employers 2023” w kategorii FMCG.

OPERATOR / OPERATORKA URZĄDZEŃ ENERGETYCZNYCH

Twoje miejsce pracy: Sierpc

Forma zatrudnienia: umowa o pracę

Tryb pracy: zmianowy / stacjonarny

Wykształcenie i doświadczenie

  • Masz wykształcenie średnie lub wyższe techniczne (preferowane specjalności: instalacje grzewcze lub chłodnicze);

  • Posiadasz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Postawa i nastawienie

  • Masz umiejętności planowania pracy własnej, jesteś systematyczny/a i otwarty/a na to co nowe;

  • Jesteś gotowy/a do pracy w systemie trzyzmianowym również w weekendy (godziny pracy 6:00 - 14:00; 14:00 - 22:00; 22:00 - 6:00);

  • Chcesz pracować w PRAWDOPODOBNIE Najlepszym Zespole na świecie :)

Twoje przyszłe zadania

  • Będziesz odpowiedzialny/a za nadzór nad prawidłową pracą urządzeń takich jak: (sprężarki amoniakalne, powietrzne, instalacje chłodnicze i powietrzne, kotły wodne i parowe, instalacje cieplne oraz wodociągowe);

  • Będziesz zapewniać sprawne funkcjonowanie działów kotłowni, maszynowni, stacji uzdatniania wody i uśredniania ścieków;

  • W Twoim zakresie będzie wykonywanie drobnych prac mechanicznych;

  • Dodatkowo, będąc częścią zespołu, będziesz sporządzać raporty i je analizować;

  • Twoim celem będzie nie tylko utrzymywać odpowiednie parametry mediów, ale także dążyć do optymalizacji  ich zużycia;

  • W Twoich obowiązkach znajdzie się również współpraca z działem produkcyjnymi i działem utrzymania ruchu.

Prawdopodobnie najlepsze benefity

  • System premiowy i nagrody spontaniczne

  • Preferencyjne pożyczki

  • Pracownicze Plany Kapitałowe (PPK) 2%

  • Zapomoga w trudnych sytuacjach

  • Świadczenia dla dzieci z niepełnosprawnościami

  • Prywatna opieka medyczna

  • Dofinansowanie do wypoczynku

  • Produkty Carlsberg Polska na święta

  • Becikowe

  • Dofinansowanie do kolonii

  • Program rekomendacji pracowników

  • Świadczenia świąteczne

Lokalizacja

Sierpc,

Mazowieckie

Mazowieckie, Sierpc
ID: 897685636