2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Małopolskie
  6. Obsługa produkcji - Brzesko
Carlsberg Polska
Dodane 13 czerwca 2024

Operator / Operatorka Pakowania - Browar Okocim

Lokalizacja

Brzesko

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

OPERATOR / OPERATORKA POMOCNICZY PAKOWANIA

O nas:

Jeśli tu jesteś to NAJPRAWDOPODOBNIEJ rozważasz aplikację do PRAWDOPODOBNIE Najlepszego Zespołu na świecie! Dlaczego tak o sobie mówimy? Bo praca w Carlsberg Polska to coś więcej. To relacje, wartości, pasje, różnorodność, równe szanse i inkluzywność. To, jak pracujemy i jak się rozwijamy jest doceniane przez nasz zespół, a dowodem na to jest I. miejsce w rankingu „Poland’s Best Employers 2023” w kategorii FMCG.

Twoje miejsce pracy: Brzesko

Forma zatrudnienia: umowa o pracę

Tryb pracy: zmianowy

Wykształcenie i doświadczenie

  • Masz wykształcenie minimum zawodowe;

  • Posiadasz doświadczenie w obsłudze i/lub naprawie maszyn i urządzeń;

  • Dysponujesz aktualnymi badaniami sanitarno-epidemiologicznymi*.

* mile widziane :)

Postawa i nastawienie

  • Masz umiejętności planowania pracy własnej, jesteś systematyczny/a i otwarty/a na to co nowe;

  • Chcesz się uczyć i zdobywać nowe umiejętności;

  • Jesteś gotowy/a do pracy w systemie trzyzmianowym również w weekendy (godziny pracy 6:00 - 14:00; 14:00 - 22:00; 22:00 - 6:00);

  • Chcesz pracować w PRAWDOPODOBNIE Najlepszym Zespole na świecie :)

Twoje przyszłe zadania:

  • W Twoim zakresie będzie wspieranie procesu rozlewu i pakowania piwa, dbając o płynność i efektywność tych etapów produkcji;

  • Będziesz odpowiedzialny/a za obsługę maszyn i urządzeń, angażując się również w ich konserwację, co ma na celu utrzymanie ich sprawności i bezpieczeństwa;

  • Będziesz aktywnie uczestniczyć w spotkaniach działu, skupiając się na nauce podstawowych narzędzi Lean management. Dzięki temu będziesz mógł/ mogła skutecznie przyczynić się do optymalizacji procesów produkcyjnych i podniesienia efektywności działu;

  • Dodatkowo, będąc częścią zespołu, będziesz raportować oraz omawiać wskaźniki produkcyjne;

  • Twoim celem będzie nie tylko skuteczne wykonywanie powierzonych zadań, ale także aktywny udział w procesie doskonalenia działań produkcyjnych oraz osiąganie celów produkcyjnych przy zachowaniu najwyższych standardów jakości i efektywności.

Prawdopodobnie najlepsze benefity

  • System premiowy i nagrody spontaniczne;

  • Preferencyjne pożyczki;

  • Pracownicze Plany Kapitałowe (PPK) 2%;

  • Zapomoga w trudnych sytuacjach;

  • Świadczenia dla dzieci z niepełnosprawnościami;

  • Prywatna opieka medyczna;

  • Dofinansowanie do wypoczynku;

  • Produkty Carlsberg Polska na święta;

  • Becikowe;

  • Dofinansowanie do kolonii;

  • Program rekomendacji pracowników;

  • Świadczenia świąteczne.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Brzesko,

Małopolskie

Małopolskie, Brzesko
ID: 920310261