2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Sochaczew
Dura-Line Poland
Dodane 11 czerwca 2024

Operator/Operatorka Linii Wytłaczania (umowa na zastępstwo)

Wynagrodzenie

5 000 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Sochaczew

Pełny etat

Typ umowy

Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Dura-Line to amerykańska firma z ponad 50-letnim doświadczeniem w produkcji i dystrybucji produktów związanych z infrastrukturą teleinformatyczną i elektroenergetyczną. Za każdym razem, gdy odbierasz telefon komórkowy lub logujesz się do Internetu, korzystasz z naszych produktów! Nasze rury chronią kable światłowodowe, które przenoszą wszystko – od bezcennych zdjęć Twojego szczeniaka po najnowsze wyniki sportowe.

Obecnie poszukujemy dwóch pracowników na stanowisko:

OPERATOR/OPERATORKA LINII WYTŁACZANIA

(umowa na zastępstwo)

Miejsce pracy: Sochaczew, woj. mazowieckie

Jeśli chcesz zdobyć kompetencje do pracy przy nadzorze procesów produkcyjnych, wzbogacić swoje doświadczenie w obsłudze linii produkcyjnych oraz nauczyć się procesu wytłaczania w przetwórstwie tworzyw sztucznych, aplikuj do Dura-Line!

Odkryj, jak pracuje się w dynamicznym środowisku, w którym wykorzystywane są nowoczesne metody BHP.

OFERUJEMY:

  • Wynagrodzenie całkowite od 6 000 zł brutto (ok. 4 500 zł netto):

    • Podstawa: 5 000 zł brutto

    • Premia i inne dodatki: ok. 1 000 zł brutto

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na zastępstwo na okres około 2 miesięcy z możliwością przedłużenia

  • Pracę na 3 zmiany (6:00-14:00, 14:00-22:00 i 22:00-6:00) oraz w systemie 4-brygadowym:

    • Praca przez 7 dni, 2 dni przerwy

    • Praca przez kolejne 7 dni, 3 dni wolnego

    • Raz w miesiącu pełen wolny weekend

  • Dofinansowanie posiłków

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Kartę sportową – Multisport

  • Dofinansowanie "wczasów pod gruszą" oraz wypoczynku dzieci i młodzieży

  • Ubezpieczenie na życie

NASZE OCZEKIWANIA:

  • Doświadczenie na stanowisku operatora maszyn

  • Dobra organizacja pracy

  • Odpowiedzialność i zaangażowanie

  • Nastawienie na realizację zadań

GŁÓWNE OBOWIĄZKI:

  • Interpretowanie planu produkcyjnego

  • Uruchamianie i zatrzymywanie produkcji

  • Prowadzenie procesu produkcyjnego zgodnie z obowiązującą technologią

  • Nadawanie odpowiedniego statusu wyrobom

  • Pakowanie wyrobów i półfabrykatów

  • Ewidencjonowanie wykonanych zadań oraz parametrów procesu

  • Systematyczna kontrola jakości produkowanych wyrobów oraz prowadzenie wymaganych pomiarów

  • Obsługa wózków widłowych, żurawi i suwnic wg posiadanych uprawnień

  • Konserwowanie, czyszczenie oraz drobne naprawy linii i stanowisk produkcyjnych (maszyny, urządzenia, oprzyrządowanie)

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Sochaczew,

Mazowieckie

Mazowieckie, Sochaczew
ID: 919814199