2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Małopolskie
  6. Obsługa produkcji - Libiąż
Dodane 11 kwietnia 2024

Operator okleiniarki / stolarz meblowy / praca na produkcji

Wynagrodzenie

27,70 - 31 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Libiąż

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Mikoss to firma zajmująca się cięciem i oklejaniem płyt meblowych oraz blatów kuchennych. Nasz zakład produkcyjny znajduje się w Libiążu i wyposażony jest w nowoczesną piłę panelową oraz okleiniarkę, na których opiera się nasza produkcja.

Obecnie szukamy osoby na stanowisko:

- OPERATOR OKLEINIARKI

Mile widziane są osoby z doświadczeniem na wyżej wymienionym stanowisku, natomiast jesteśmy również otwarci na młode, energiczne osoby z chęcią przyuczenia do zawodu.

Oczekiwania:

- chęć do pracy i zdobywania nowej wiedzy,

- umiejętność logicznego myślenia,

- znajomość obsługi komputera,

- mile widziane doświadczenie na danym stanowisku,

- mile widziany ukończony kurs dla operatorów wózków widłowych (potwierdzony stosownym świadectwem stwierdzającym nabyte kwalifikacje) oraz prawo jazdy kat. B.

Zakres obowiązków:

- kontrola jakości obrabianego elementu,

- przygotowywanie maszyn do pracy i dbałość o jej poprawne funkcjonowanie,

- serwis i konserwacja maszyn,

- dbanie o ład i porządek w miejscu pracy,

Oferujemy:

- elastyczny czas pracy - grafik ustalany na tydzień do przodu, praca pon-pt między godziną 8:00, a 16:00

- przyjazny proces wdrożenia oraz szkolenia z obsługi maszyn,

- pracę w młodym zespole w miłej atmosferze,

- atrakcyjne wynagrodzenie

Osoby zainteresowane proszę o kontakt telefoniczny lub sms’owy.

Chętnie zobaczę również CV – poprzez olx lub na adres mailowy (mogę wysłać w widomości sms). Uprzejmie proszę o zawarcie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji".

Kontakt: 7*9*0*8*5*5*1*3*1 Paweł,

Miejsce zatrudnienia: ul. Żniwna, 32-590 Libiąż

Lokalizacja

Libiąż,

Małopolskie

Małopolskie, Libiąż
ID: 689459491