2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Śląskie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Tychy
Maspex
Dodane 29 kwietnia 2024

Operator oczyszczalni

Lokalizacja

Tychy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Każdy z naszych produktów to zasługa wspólnej pracy całego zespołu Maspex, niezależnie od działu! Tutaj doceniamy każdego pracownika, dajemy spore możliwości rozwoju i zdobywania wiedzy, a przede wszystkim - tworzymy bardzo zgrany zespół.

A Ty możesz tworzyć go razem z nami!

Twój zakres obowiązków
  • utrzymanie w ruchu instalacji i urządzeń, i dostosowywanie parametrów ich pracy do bieżącego zapotrzebowania,
  • usuwanie awarii oraz rozwiązywanie bieżących problemów technicznych,
  • zapobieganie awariom poprzez działania prewencyjne,
  • wykonywanie przeglądów okresowych i konserwacji,
  • sporządzanie raportów z przeprowadzonych prac.
Nasze wymagania
  • wykształcenie kierunkowe techniczne (preferowana mechanika, elektryka, elektromechanika, automatyka),
  • doświadczenie związane z obsługą i diagnozowaniem awarii maszyn, i urządzeń,
  • znajomość podstawowych zagadnień z zakresu: automatyki, elektryki i mechaniki,
  • umiejętność odczytywania dokumentacji technicznej i schematów elektrycznych,
  • brak przeciwwskazań do pracy na wysokości powyżej 3m,
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • obowiązkowość, dyspozycyjność oraz umiejętność pracy w zespole,
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym czterobrygadowym (12h).
To oferujemy
  • stabilność zatrudnienia gwarantowaną umową o pracę,
  • szkolenia zwiększające kwalifikacje zawodowe,
  • zadania, pozwalające poszerzyć umiejętności i kwalifikacje,
  • pracę w zespole doświadczonych specjalistów,
  • długą listę benefitów pozapłacowych, a wśród nich: wczasy pod gruszą, dobrowolne ubezpieczenie na życie, dofinansowanie karty Multisport, dobrowolną prywatną opiekę medyczną LUXMED, działania dedykowane dla rodziny jak wyprawka dla pierwszoklasisty.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Tychy,

Śląskie

Dokładna lokalizacja
Śląskie, Tychy
ID: 910250543