2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Poznań
  7. Obsługa produkcji - Chartowo
IBP Instalfittings
Dodane 29 kwietnia 2024

Operator Obsługi Pieców - Dział Odlewnia

Wynagrodzenie

30 - 40 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Poznań, Chartowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

BP INSTALFITTINGS - lider w produkcji łączników do instalacji grzewczych, sanitarnych i gazowych poszukuje pracowników na stanowisko Operatora Obsługi Pieców

Obowiązki:

  • Obsługa pieców do topienie matali

  • Transport ciekłego metalu (wózek widłowy i suwnica)

  • Przygotowywanie i ładowanie wsadów do pieca

Wymagania:

  • Gotowość do podjęcia pracy w systemie 3 - zmianowym

  • Mile widziane uprawnienia do obsługi wózka widłowego oraz suwnic

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Pracę w firmie posiadającej ugruntowaną pozycję na rynku

  • Pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, program lojalnościowy, pakiet sportowy, "wczasy pod gruszą", dofinansowanie na świąt, ubezpieczenie grupowe)

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Chartowo
ID: 867221720