2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Lubelskie
  6. Obsługa produkcji - Chełm
Dodane 17 maja 2024

OPERATOR obrabiarek sterowanych numerycznie (CNC)

Wynagrodzenie

28 - 36 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Chełm

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

BHM Spółka z o.o. (dawniej BH Meble Sp. z o.o. Sp.k.) od lat z powodzeniem funkcjonuje w branży meblowej, wyróżniając się bardzo wysoką jakością produkowanych wyrobów, ciekawym wzornictwem oraz gwarancją terminowości. Produkujemy meble tapicerowane do wnętrz: hoteli, pensjonatów, domów wczasowych, domów seniora, moteli, restauracji, statków wycieczkowych, ośrodków szkoleniowych oraz prywatnych apartamentów.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:

OPERATOR OBRABIAREK STEROWANYCH NUMERYCZNIE (CNC) NA STOLARNI, z możliwością przyuczenia

Miejsce pracy: Srebrzyszcze, 22-100 Chełm

Opis stanowiska:

  • praca przy obsłudze centrum obróbczego sterowanego numerycznie (CNC);
  • korygowanie parametrów obróbczych;
  • wykonywanie elementów zgodnie z rysunkiem technicznym;
  • kontrola pracy maszyn oraz kontrola wykonanych detali;
  • dbanie o stan techniczny maszyn;
  • współpraca z działem technologicznym

Pożądane kwalifikacje:

  • mile widziane doświadczenie przy obsłudze centrum obróbczego sterowanego numerycznie
  • dobra koordynacja wzrokowo-ruchowa,
  • umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi,
  • zdolność koncentracji uwagi,
  • zdolność technicznego myślenia,
  • dokładność i odpowiedzialność
  • samodzielność i dobra organizacja pracy

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego,
  • atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do umiejętności i zaangażowania,
  • przyjazną atmosferę pracy w firmie o stabilnej pozycji na rynku