2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Dolnośląskie
  6. Obsługa produkcji - Wróblowice
Dodane Dzisiaj o 12:07

Operator obrabiarek CNC

Wynagrodzenie

6 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wróblowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Główne obowiązki:

·        obsługa frezarek numerycznych;

·        przygotowanie procesów obróbki skrawaniem

·        dobór i przygotowanie narzędzi skrawających oraz parametrów skrawania;

·        programowanie obrabiarek;

·        kontrola jakości wykonanych detali: wykonywanie pomiarów, sprawdzenie pasowań;

·        przestrzeganie zasad bhp, ppoż. i ochrony środowiska obowiązujących na stanowisku pracy;

Wymagania:

·        wykształcenie min. zawodowe;

·        znajomość obsługi frezarek numerycznych;

·        znajomość rysunku technicznego;

·        umiejętność samodzielnej pracy;

·        szybkość uczenia się, dokładność, odpowiedzialność i sumienność;

Oferujemy:

·        ciekawą, pełną wyzwań pracę z możliwością rozwoju personalnego;

·        zatrudnienie w ramach umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy.

·        zarobki adekwatne do wiedzy i umiejętności;

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV za pomocą przycisku:

Lokalizacja

Wróblowice,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wróblowice
ID: 915435109