2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Ruda Śląska
Dodane 02 maja 2024

Operator obrabiarek CNC

Wynagrodzenie

4 000 - 7 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Ruda Śląska

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji na rynku, działalnością w branży zajmujemy się nieprzerwanie od 15 lat. Obecnie znajdujemy się w Rudzie Śląskiej, ale w tym roku przenosimy naszą działalność do nowo budowanego zakładu w okolicy Gliwic. W związku z tym poszukujemy kandydatów na stanowisko frezer oraz tokarz CNC.

Opis stanowiska / zakres obowiązków

  • obsługa frezarki, tokarki CNC

  • programowanie maszyny ( tokarka z Fanuc Manual guide)

  • przygotowanie i uzbrojenie frezarki / tokarki do zadań produkcyjnych

  • kontrola jakości w procesie wytwarzanego produktu

  • pomiary ( suwmiarka, mikrometr, kątomierz, średnicówki),

  • bieżące uzupełnianie kart pomiarowych

  • Praca w systemie trójzmianowym,

  • Dbanie o porządek na stanowisku pracy

  • przestrzeganie przepisów BHP

Nasze wymagania

  • Wykształcenie: minimum zawodowe

  • Znajomość sterowania Fanuc manual guide ( obsługa, uruchamianie programów, tablica korektorów

  • Znajomość technologii frezowania / toczenia ( mocowanie detali, pomiary narzędzi, detali

  • Umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi (suwmiarki, kątomierze, średnicówki

  • Wymagana umiejętność czytania oraz rozumienia rysunku technicznego

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Dyspozycyjność oraz zaangażowanie

  • Odpowiedzialne podejście do obowiązków

To oferujemy

  • Umowę o pracę w doświadczonym zespole

  • Ciągłą możliwość podnoszenia umiejętności programowania

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku europejskim

  • Pracę w zgranym i przyjaznym zespole

Lokalizacja

Ruda Śląska,

Śląskie

Śląskie, Ruda Śląska
ID: 771057222