2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Zabrze
Dodane 27 maja 2024

Operator obrabiarek CNC

Lokalizacja

Zabrze

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Mostostal Zabrze Konstrukcje Przemysłowe S.A z siedzibą w Zabrzu poszukuje pracownika na stanowisko Operator obrabiarek CNC

Opis stanowiska:

  • obsługa maszyn CNC: frezarki, tokarki, centra obróbcze,

  • ustawianie maszyn,

  • zmiana ustawień maszyn,

  • czytanie rysunku technicznego,

  • wykrywanie nieprawidłowości w pracy obrabiarek i powiadamianie utrzymania ruchu,

  • obsługa przyrządów i narzędzi pomiarowych do sprawdzania jakości wykonanej obróbki.

Wymagania:

  • doświadczenie w obsłudze obrabiarek CNC,

  • znajomość rysunku technicznego,

  • mile widziana znajomość sterowania Heidenhain oraz obsługa suwnic z poziomu „0”.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • pracę w grupie kapitałowej o ugruntowanej pozycji rynkowej (ponad 75 lat na rynku),

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • możliwość objęcia ubezpieczeniem grupowym,

  • możliwość skorzystania z atrakcyjnych programów dedykowanych dzieciom pracowników (m.in. program stypendialny, pikniki dla dzieci),

  • świadczenia w ramach Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (dofinansowanie wypoczynku, dofinansowanie udziału w imprezach kulturalnych, świadczenia świąteczne),

  • wsparcie zainteresowań (kluby zainteresowań dla pracowników - m.in. klub biegowy, rowerowy, siatkówki, sportów zimowych),

Klauzula Informacyjna dla kandydata do pracy

Na podstawie z art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz.U.UE.L.2016.119.1)

Lokalizacja

Zabrze,

Śląskie

Śląskie, Zabrze
ID: 740385191