2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Poznań
  7. Obsługa produkcji - Stare Miasto
Dodane 20 maja 2024

Operator naważania surowca

Lokalizacja

Poznań, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Dla naszego Klienta firmy produkcyjnej poszukujemy:

Aglomeracja poznańska

Zadania:

  • Pobór i przygotowanie surowców zgodnie z kartą realizacji

  • Nadzorowanie przygotowania receptury, mieszanie składników, monitorowanie czasu wiązania

  • Wlewanie, nasypywanie, mieszanie mediów

  • Podłączanie zbiornika do maszyn konfekcjonujących

  • Współpraca z planistami produkcji

  • Raportowanie do przełożonego

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w wymiarze etatu – umowa o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Pakiet benefitów Opieka zdrowotna, Karta Multisport, Premie okolicznościowe

  • Ubezpieczenie NNW

  • Możliwość wykorzystania transportu pracowniczego

  • Możliwość dalszego rozwoju w ramach struktur firmy

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na produkcji

  • Umiejętność czytania zleceń produkcyjnych

  • Doświadczenie na stanowisku osoby odpowiedzialnej za surowce i przygotowanie receptur

  • Umiejętność obsługi komputera

  • Mile widziana znajomość SAP lub innego systemu ERP

Mile widziane - Uprawnienia na wózek widłowy (niski skład, pracodawca może pomóc w wyrobieniu)

 Osoby zainteresowane zapraszamy do skierowania swojego CV za pośrednictwem serwisu

 Aplikując, nie zapomnij dodać KLAUZULI RODO:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji obecnego procesu rekrutacyjnego zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."

 Oferta z zatrudnieniem bezpośrednim. Rekrutacje prowadzi FallWork Sp. z o.o. Nr Cert. 6231

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Stare Miasto
ID: 919631624