2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Łódzkie
  6. Obsługa produkcji - Łódź
  7. Obsługa produkcji - Górna
Dodane 05 kwietnia 2024

Operator na produkcji/ Prace montażowe

Lokalizacja

Łódź, Górna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Zadania / obowiązki:

  • przygotowywanie oraz montaż produktów z bezwzględnym zachowaniem obowiązujących wymogów jakości;

  • rzetelne i terminowe wykonywanie prac;

  • wykonywanie prac związanych z naprawą oraz montażem;

  • rozliczanie operacji w systemie magazynowym;

  • przestrzeganie zasad użytkowania maszyn i narzędzi;

  • zgłaszanie wszelkich usterek w maszynach do bezpośredniego przełożonego;

  • nadzór nad jakością produktu na każdym etapie prac.

Oczekiwania:

  • doświadczenie w pracy na produkcji;

  • zdolności manualne;

  • doświadczenie w obsłudze maszyn będzie dodatkowym atutem;

  • znajomość zagadnień jakościowych;

  • umiejętność pracy w zespole;

  • mile widziana umiejętność obsługi pakietu MS Office.

Firma oferuje:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

  • program dofinansowania do wakacji;

  • możliwość uczestnictwa w szkoleniach;

  • praca w systemie dwuzmianowym, od poniedziałku do piątku

Lokalizacja

Łódź, Górna

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Górna
ID: 909619707