2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Warmińsko-mazurskie
  5. Sprzątanie - Olsztyn
Dodane 10 kwietnia 2024

Operator Myjni Samochodowej *Polbis Auto Olsztyn

Lokalizacja

Olsztyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Polbis Auto - Autoryzowany Salon i Serwis marek: SKODA, Audi, Volkswagen Osobowe i Dostawcze.

W związku z rozwojem naszej firmy poszukujemy wykwalifikowanych i zaangażowanych pracowników, którzy wspólnie z naszym obecnym zespołem zapewnią profesjonalną obsługę Klientów oraz opiekę nad ich samochodami na każdym etapie użytkowania.

Obecnie poszukujemy: Operator Myjni Samochodowej

Obowiązki:

  • przygotowanie pojazdów nowych do wydania,

  • przygotowanie pojazdów po naprawach blacharski do wydania Klientowi,

  • przygotowanie pojazdów służbowych,

  • zewnętrzna i wewnętrzna pielęgnacja samochodów,

  • dokładne oraz terminowe wykonywanie zleconych zadań.

Wymagania:

  • czynne prawo jazdy kat. B – warunek konieczny,

  • niekaralność – warunek konieczny,

  • odpowiedzialność i zaangażowanie w wykonywaną pracę,

  • doświadczenie w pracy na myjni mile widziane.

Oferujemy:

  • pracę u dealera samochodowego Polbis Auto

  • stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie,

  • możliwość długofalowej współpracy,

  • atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premie),

  • pracę w młodym, dynamicznym zespole.

Lokalizacja

Olsztyn,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Olsztyn
ID: 887846970