2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Mazowieckie
  5. Sprzątanie - Radziejowice
Dodane 26 kwietnia 2024

Operator myjki na noce - Radziejowice

Lokalizacja

Radziejowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Orzeczenie o niepełnosprawnościDoświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Probet Sp. z o.o. . Aktywnie i z sukcesem wspieramy aktywizację zawodową osób na terenie całej Polski.

W związku z dalszym dynamicznym rozwojem poszukujemy osób chcących podjąć pracę w charakterze:Pracownik Gospodarczy

mile widziane osoby z Ukrainy

Praca - Mszczonów z darmowym transportem z Radziejowic

ZAKRES OBOWIĄZKÓW :

  • prace porządkowe na hali (mycie myjką automatyczną)

WYMAGANIA:

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

  • mile widziane osoby z Ukrainy

  • orzeczenie o stopniu niepełnosprawności będzie dodatkowym atutem

OFERUJEMY:

  • darmowy transport z Radziejowic

  • prace na jedną zmianą 22-6

Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu 57*********95

INFORMACJA RODO

    Zgodnie z art. 13 ust. 1 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r (RODO ), informujemy, iż Współadministratorem Pani/Pana danych osobowych będą Spółki:

1.        Probet Pro sp. z o.o. z siedzibą w Chorzowie przy ul. Limanowskiego 9/2   ; Probet Group S.A., Probet sp. z o.o., Probet Usługi sp. z o.o., Raffen sp. z o.o.   z siedzibą w:  Chorzowie przy ul. Limanowskiego 9/1

·        Współadministratorzy powołali Inspektora Ochrony Danych . W razie jakichkolwiek wątpliwości związanych z przetwarzaniem Pana/Pani danych osobowych proszę się z nim skontaktować :   adres mail. iod(at)probet.info.pl

·        Pani/Pana dane będą przetwarzane wyłącznie w celach związanych z pozyskaniem kandydata na pracownika i umówieniem go na spotkanie z przedstawicielami Współadministratora  lub  Zleceniodawcy, z którym Współadministratorzy podpisali stosowne zlecenie ( art. 6 ust.1 lit. b RODO )

·        Współadministratorzy będą przetwarzali Pani/Pana dane osobowe, także w kolejnych procesach rekrutacyjnych pracowników, jeżeli wyrazi Pani/Pan na to zgodę ( art.6 ust. 1 lit. a RODO ),

·        Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres 24 m-cy  lub niezwłocznie zniszczone po otrzymaniu informacji o zatrudnieniu u Zleceniodawcy. Dobrowolnie wyrażoną zgodę można zawsze cofnąć.

·        Dane osobowe nie będą transferowane do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.

·        Przysługuje Pani/Panu prawo:

a)       dostępu do treści danych oraz ich poprawiania, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem jeżeli przetwarzanie danych zwykłych ( art. 6 ust. 1 lit.a RODO ) lub szczególnej kategorii ( art. 9 ust. 2 lit. a RODO )

b)       wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pan/Pani,  że przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych

c)       podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w procesie rekrutacji

d)       Pana/Pani dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania.

Lokalizacja

Radziejowice,

Mazowieckie

Mazowieckie, Radziejowice
ID: 912934812