2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Małopolskie
  5. Montaż i serwis - Kraków
  6. Montaż i serwis - Czyżyny
Dodane 24 maja 2024

Operator mini żurawia - Kraków

Lokalizacja

Kraków, Czyżyny

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Jesteśmy rozwijającą się firmą z branży budowlanej. Pracujemy ze szkłem budowlanym od ponad 18 lat. Dostarczamy je do naszych klientów w kraju i za granicą. Oferta obejmuje również zakres usług dla montażystów stolarki otworowej. Stąd do obsługi kolejnego urządzenia poszukujemy pracownika na stanowisko operatora mini żurawia.

Jeśli szukasz wynagrodzenia odpowiedniego do wyników i zaangażowania, to proponujemy ci ciekawą pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji.

Zakres obowiązków:

  • obsługa mini-żurawia podczas montażu okien, szyb, konstrukcji itp.,

  • obsługa HDS-u podczas załadunku i wyładunku,

  • obsługa montaży (Polska /Słowacja],

  • transport od / do miejsca przeznaczenia (Słowacja / Polska),

  • raportowanie przebiegu pracy,

  • dbałość o powierzony sprzęt, konserwacja, pilnowanie dat serwisu sprzętu,

  • stały kontakt i współpraca z biurem.

Nasze wymagania wobec kandydata:

  • uprawnienia na HDS, Ż II oraz doświadczenie w obsłudze. Mile widziana znajomość obsługi mini-żurawia samojezdnego,

  • doświadczenie przy montażu fasad, okien, daszków, przeszkleń itp.,

  • prawo jazdy kat. C, lub B+E, C+E,

  • doświadczenie w prowadzeniu aut ciężarowych i dostawczych również z przyczepami,

  • dyspozycyjność,

  • dbałość o wizerunek firmy,

  • nastawienie na długoletnia współpracę,

  • znajomość przepisów BHP w zakresie prowadzenia prac z wykorzystaniem mini żurawi i HDS,

  • brak przeciwwskazań do wykonywania zawodu,

  • mile widziana min. znajomość języka słowackiego oraz doświadczenie w jeździe po Słowacji,

  • obsługa techniki do podnoszenia szkła (manipulatory, przyssawki).

Oferujemy:

  • umowa o pracę,

  • pełen etat,

  • stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • Szkolenie na żurawiach różnej wielkości

  • atrakcyjne wynagrodzenie na podstawie umowy o pracę proporcjonalnie do czasu pracy

  • system motywacyjny, adekwatny do osiąganych wyników,

  • wysokiej jakości odzież roboczą na każdą porę roku,

  • możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego,

  • możliwość dołączenia do pakietu medycznego

  • możliwość rozwoju-awansu

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Czyżyny
ID: 899118787