2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Niepiekła
Dodane 10 kwietnia 2024

Operator maszyny produkcyjnej (kartoniarka)

Lokalizacja

Niepiekła

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Firma AVIT rozpoczęła swoją działalność w 2001 roku.

 Wtedy to rozpoczął się proces budowania firmy oparty o najwyższy poziom jakości, wspomagany przez nowoczesne technologie i przyjazny środowisku naturalnemu. Obecnie zajmujemy się produkcją najwyższej jakości świeżych warzyw oraz sałat FRESHLINE.

Nasz zakład produkcyjny znajduje się 50km od Warszawy. Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym, wraz z wyspecjalizowanym działem technicznym, który czuwa nad tym, aby proces produkcyjny przebiegał bezawaryjnie.

 Staramy się działać ponad standard - tak aby każdy Nasz Klient był w 100% usatysfakcjonowany.

 Grono naszych odbiorców stale się powiększa- współpracujemy z największymi sieciami handlowymi w Polsce jak również wysoką jakość naszych produktów docenili klienci zagraniczni.

 W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko:

Operatora maszyny produkcyjnej (kartoniarka)

ZADANIA NA STANOWISKU:

- Obsługa i konserwacja maszyny produkującej kartony

- Realizacja planu produkcyjnego

- Należyte składowanie towaru i zabezpieczenie go przed uszkodzeniami

- Dbanie o odpowiedni stan wszystkich urządzeń i powierzonych narzędzi pracy

WYMAGANIA

- Co najmniej 3 miesięczne doświadczenie na podobnym stanowisku

- Bardzo mile widziane doświadczenie w pracy na kartoniarce typu Boix Teco

- Mile widziana  podstawowa znajomość  języka angielskiego

- Zdolności mechaniczne i manualne

- Dokładność i Zaangażowanie

- Punktualność i Dyspozycyjność

OFERUJEMY:

- Umowę o pracę na pełen etat

- Niezbędne narzędzia pracy

- Prywatna opieka medyczna

- Możliwości rozwoju i pogłębiania wiedzy w dynamicznie rozwijającej się firmie

Lokalizacja

Niepiekła,

Mazowieckie

Mazowieckie, Niepiekła
ID: 909479636