2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Dolnośląskie
  6. Obsługa produkcji - Oława
Dodane 18 kwietnia 2024

Operator maszyny/ pracownik linii produkcyjnej

Lokalizacja

Oława

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Libra Plast zajmuje się produkcją wyrobów z tworzyw sztucznych. W związku z ciągłym rozwojem naszej firmy, poszukujemy osób, które chcą współtworzyć wyjątkowe produkty, pracując w poszanowaniu wartości współpracy oraz  zaangażowania.

Kogo szukamy: Operatora maszyny/ pracownika linii produkcyjnej

Twój zakres obowiązków

  •  bieżąca obsługa maszyny wtryskowej

  •  kontrola jakości wyrobów przed ich zapakowaniem

  • pakowanie wyrobów w dziale montażu

  • dbanie o prawidłowy stan techniczny maszyn i urządzeń

  •  zapewnienie ciągłości produkcji

  •  przestrzeganie przepisów BHP i zasad jakości

Nasze wymagania

  • umiejętność pracy w zespole

  • systematyczność i dokładność w wykonywaniu powierzonej prac

  • motywację do pracy, zaangażowanie

Dodatkowym atutem będą:

  • doświadczenie w pracy na produkcji

  • uprawnienia na wózki widłowe

To oferujemy

  • możliwość zdobycia i rozwijania nowych umiejętności

  • dobre warunki pracy

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • umowa o pracę

  • możliwość pracy w nadgodzinach

  • możliwość rozwoju wewnątrz struktur firmy

Dziękujemy wszystkim za złożone aplikacje oraz informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o składanie CV wraz z zamieszczeniem następującej klauzuli: ,, Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektyw 95/46/WE (RODO)''.

Lokalizacja

Oława,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Oława
ID: 910998275