2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Rybnik
Dodane 29 maja 2024

Operator maszyny pakującej - praca na produkcji, Rybnik

Lokalizacja

Rybnik

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

CF Toppers Sp. z o.o. z siedzibą w Rybniku, firma należąca do grupy duńskich dostawców płatków śniadaniowych i napełnianych kubków Top Cup dla przemysłu spożywczego, poszukuje osób na stanowisko operator maszyny pakującej.

Zakres obowiązków:

  • pakowanie, konfekcjonowanie, selekcjonowanie i dbanie o właściwą jakość i ilość produkowanych wyrobów

  • dezynfekcja i mycie maszyny

  • etykietowanie opakowań zbiorczych

  • zabezpieczanie produktu folią stretch i transport na magazyn wyrobów gotowych

Oczekiwania:

  • wykształcenie min. zawodowe

  • mile widziane doświadczenie w pracy z maszynami

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym (3 zmiany, w tym również nocna)

  • książeczka do celów epidemiologiczno-sanitarnych lub gotowość jej wyrobienia

  • umiejętność pracy w zespole, pozytywne nastawienie do pracy i zaangażowanie

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia cennych doświadczeń

  • pracę w przyjaznej atmosferze i zgranym zespole

  • pakiet benefitów (dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej i ubezpieczenia na życie, premie, bony świąteczne, dofinansowanie do posiłków, dofinansowanie do wypoczynku)

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do CF Toppers z siedzibą w: Sosnowa 7, 44-203 Rybnik (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod nr tel 53*****29

Lokalizacja

Rybnik,

Śląskie

Śląskie, Rybnik
ID: 872138103