2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Baniocha
Dodane 20 maja 2024

Operator maszyny pakującej

Wynagrodzenie

4 200 - 5 035 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Baniocha

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Albea Poland Oddział w Łubnej (trasa PIASECZNO - GÓRA KALWARIA, miejscowość Łubna, ul. Łubińska 1B,05-532 Góra kalwaria) poszukuje pracowników na stanowisko:

OPERATORA MASZYNY PAKUJĄCEJ

Możemy TOBIE zaoferować:

  • pełne wdrożenie i przeszkolenie do pracy na stanowisku

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na cały etat oraz do 30% premii miesięcznej

  • do 400,00 zł brutto miesięcznej premii w systemie pracy 4- brygadowej

  • pracę w pełnym wymiarze godzin na dwie zmiany, w godz. 6.00 - 18.00 (2 dni) i 18.00 - 6.00 (2 dni)- praca w ruchu ciągłym 4 dni pracy, 4 dni wolne - max ok. 14 dni pracy w ciągu miesiąca, przerwa w czasie pracy 45 min

  • plan pracy na cały rok z góry, tz. GRAFIK

  • wolne święta tzw. czerwone kartki

  • dodatek za pracę w nocy 20% od stawki wynagrodzenia Pracownika

  • wszystkie nadgodziny płatne 100%

  • prywatną opiekę medyczną pracowników oraz członków rodzin

  • dofinansowanie do obiadów Pracownika, 350,00 zł na miesiąc

  • dofinansowanie do wypoczynku Pracownika

  • dofinansowanie do wakacji dzieci Pracownika

  • kartę Multisport, pracodawca dopłaca 70%

  • ubezpieczenie grupowe PZU

  • bony świąteczne do 1500 zł na Boże Narodzenie

  • szkolenia stanowiskowe

  • zaufanie i szacunek

TWÓJ zakres obowiązków:

  • pakowanie produktów zgodnie z instrukcją

  • współpraca z Pracownikami linii produkcyjnej w zakresie zapewnienia optymalnego tempa pracy i jakości produktów

  • utrzymanie czystości i porządku na stanowisku pracy

  • wykonywanie powierzonych zadań z zachowaniem standardów najwyższej jakości oraz zasad BHP i p.poż.

NASZE oczekiwania:

  • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji

  • zaangażowanie i chęć do pracy

  • dokładność w pracy, rzetelność i zaangażowanie

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych" zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Lokalizacja

Baniocha,

Mazowieckie

Mazowieckie, Baniocha
ID: 676205949