2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Przygodzice
Dodane 08 kwietnia 2024

Operator maszyny CNC

Lokalizacja

Przygodzice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

MiBM Sp. z o.o. Sp. k. nieustannie rozwija się i poszukuje najnowocześniejszych rozwiązań w branży mechanicznej. Jeżeli poszukują Państwo miejsca, w którym chcecie dzielić się z innymi swoją wiedzą i umiejętnościami, a jednocześnie mieć możliwość rozbudowywania swoich kompetencji, zapraszamy do współpracy.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko: OPERATOR MASZYN CNC

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

− obsługa maszyny CNC,

− programowanie sterowanych numerycznie obrabiarek CNC,

− realizowanie zadań z wykorzystaniem oprogramowania CAD CAM oraz sterowania CNC,

− kontrola pracy maszyny oraz wykonanych detali,

− dbałość o jakość i terminowość obrabianych detali.

CZEGO WYMAGAMY:

− wykształcenie minimum średnie kierunkowe,

− umiejętność czytania rysunków technicznych,

− umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi,

− prawo jazdy kat. B.

Dodatkowo mile widziane uprawnienia do kierowania wózkiem jezdniowym podnośnikowym (widłowym).

POSZUKIWANE CECHY I UMIEJĘTNOŚCI:

− samodzielność, sumienność i dobra organizacja czasu pracy,

− doświadczenie na podobnym stanowisku pracy lub w branży mechanicznej,

− dyspozycyjność,

− odpowiedzialność za wykonywane zadania.

CO OFERUJEMY:

− zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

− dostęp do obecnie najnowszych na rynku narzędzi niezbędnych do wykonywania powierzonych zadań,

− współpracę ze specjalistami z branży mechanicznej i automatycznej,

− zapewniamy atrakcyjne warunki zatrudnienia.

Lokalizacja

Przygodzice,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Przygodzice
ID: 910232015