2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Małopolskie
  5. Montaż i serwis - Kraków
  6. Montaż i serwis - Bieżanów-Prokocim
Dodane 11 kwietnia 2024

Operator maszyny CNC

Lokalizacja

Kraków, Bieżanów-Prokocim

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Comprex zajmuje się projektowaniem, konstruowaniem, produkcją i rozruchem maszyn oraz linii technologicznych dla przemysłu kablowego, przemysłu przetwórstwa tworzyw sztucznych oraz dla branży metalowej. Podejmujemy się prowadzenia projektów nietypowych, nowatorskich i związanych z nowymi technologiami.

W związku z chęcią rozwoju firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

OPERATOR MASZYNY CNC

Obowiązki:

•         Wykonywanie elementów dla potrzeb produkcyjnych firmy na maszynie CNC

•         Pisanie programów na potrzeby produkcji

•         Kontrola i pomiar wykonywanych elementów

•         Praca stacjonarna

Wymagania:

•         Biegła obsługa maszyny CNC

•         Mile widziane pisanie programów na maszyny Haas

•         Samodzielne czytanie dokumentacji technicznej

•         Preferowane wykształcenie zawodowe

•         Umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi

•         Dobra organizacja pracy

•         Doświadczenie w zawodzie

Co oferujemy:

•         Pracę na pełny etat

•         Stałe godziny pracy

•         Realizację ciekawych projektów

•         Przyjazną atmosferę

•         Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Bieżanów-Prokocim
ID: 891834648