2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Sierakowo
Bondia
Dodane 06 maja 2024

Operator maszyny

Lokalizacja

Sierakowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Ernst & Engbring GmbH to niemiecka firma z holenderskiej grupy kapitałowej TKH Group, która kontynuuje swój rozwój na rynku polskim. E&E to uznany na arenie międzynarodowej partner ds. rozwoju oraz producent wysokiej jakości kabli specjalnych znajdujących zastosowanie w automatyce, instalacjach, maszynach oraz technice medycznej.

W związku z rozowjem pierwszej fabryki w Polsce- EEP Sp z o.o., zapraszamy nowych pracowników, którzy chcą rozwijać swoje umiejętności w zakładzie produkcyjnym i wspólnie z Zarządem firmy stworzyć zgrany zespół  i super atmosferę do pracy z nastawieniem na wysoką realizację zadań produkcyjnych przy tworzeniu naszych produktów.

Zachęcamy do aplikowania na stanowisko:

     Operator maszyn

        Miejsce pracy: Sierakowo k. Rawicza

Zadania:

·       produkcja przewodów i kabli według określonych kryteriów

·       bieżąca obsługa i kontrola pracy maszyny

·       kontrola jakościowa produktów

·       rozwiązywanie problemów produkcyjnych

·       współpraca z działem utrzymania ruchu

·       dbałość o bezpieczeństwo i higienę pracy

·       dbałość o porządek

Wymagania:

·       wykształcenie min. zawodowe techniczne

·       doświadczenie w obsłudze maszyn produkcyjnych

·       podstawowa umiejętność obsługi narzędzi i elektronarzędzi

  • zaangażowanie, dokładność

  • nastawienie na współpracę i pracę zespołową

·       elastyczność i otwartość na zmiany

Oferujemy:

·      atrakcyjne wynagrodzenie na rynku lokalnym

·       pakiet socjalny: bony na świeta, wczasy pod gruszą

·       prywatna opieka medyczna

·       możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie

·       profesjonalne szkolenia

·       stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w systemie 3-zmianowym

·       niezbędne narzędzia pracy

Z góry dziękujemy za przesłanie aplikacji. Uprzejmie informujemy, skontaktujemy się telefonicznie tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie poniższego oświadczenia:

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 (RODO) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przekazanych w związku z ogłoszoną rekrutacją w celu ich dalszego przetwarzania w przyszłych rekrutacjach”.

Lokalizacja

Sierakowo,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Sierakowo
ID: 858770197