2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Podlaskie
  6. Obsługa produkcji - Białystok
  7. Obsługa produkcji - Leśna Dolina
Dodane 26 kwietnia 2024

Operator Maszyn - Żółtki (gm. Choroszcz)

Lokalizacja

Białystok, Leśna Dolina

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

WestRock Bialystok. - producent opakowań, w związku z rozbudową zakładu, zatrudni na stanowisko:

OPERATOR MASZYN

Miejsce pracy: Żółtki (gm. Choroszcz)

Obowiązki:

  • Obsługa i nadzorowanie maszyn

  • Przeprowadzenie procesu produkcji zgodnie z dokumentacją technologiczną, wymaganą wydajnością, jakością i zamówionym nakładem.

  • Utrzymywanie maszyny w należytym stanie technicznym.

Oczekiwania:

  • Roczne doświadczenie w obsłudze maszyn lub wykształcenie średnie techniczne

  • Umiejętność pracy zespołowej oraz komunikatywność.

  • Dokładność i dbanie o szczegóły.

  • Dobra organizacja pracy i terminowość.

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym, w tym nocki

Oferujemy:

  • Stabilną pracę

  • Pełne szkolenie stanowiskowe

  • Możliwość rozwoju zawodowego, stałe podnoszenie kwalifikacji

  • Pakiet socjalny: dofinansowanie do wakacji oraz świąt,

  • Karta Multisport

  • Prywatna opieka medyczna

  • PPE

  • Dofinansowania do nauki języków

  • Imprezy Integracyjne

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji poprzez OLX.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Podlaskie

Podlaskie, Białystok, Leśna Dolina
ID: 847831709