2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Częstochowa
  7. Obsługa produkcji - Zawodzie - Dąbie
Marika Dybek
Dodane 01 maja 2024

Operator Maszyn - ZARABIAJ do 6300 zł brutto

Wynagrodzenie

5 500 - 6 300 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Częstochowa, Zawodzie - Dąbie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Motivated Sp. z o.o. jest prężnie rozwijającą się firmą rekrutacyjną, specjalizującą się w pozyskiwaniu specjalistów średniego oraz wyższego szczebla, a także pracowników liniowych.

Obecnie, dla naszego Klienta z branży recyklingu, poszukujemy pracowników na stanowisko: Operatora Maszyn w miejscowości Radomsko.

Zadania i obowiązki:

- Obsługa urządzeń przy linii produkcyjnej,

- Bieżący nadzór nad zaopatrzeniem linii produkcyjnej w surowiec,

- Monitorowanie i utrzymanie produkcji na wymaganym poziomie,

- Przestrzeganie zasad BHP.

Wymagania stanowiska

- Gotowość do pracy w systemie czterobrygadowym,

- Uprawnienia UDT oraz wykształcenie o profilu mechanicznym są mile widziane,

- Nie wymagamy doświadczenie, jednak będzie ono dodatkowym atutem!

Oferujemy

- Stabilne zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę z docelowym Pracodawcą,

- Wynagrodzenie 5500- 6300 zł brutto (podstawa + system premiowy),

- Benefity: ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna, wczasy pod gruszą, dofinansowanie karty Multisport,

- Możliwość podnoszenia kwalifikacji, uzyskania uprawnień.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Śląskie

Śląskie, Częstochowa, Zawodzie - Dąbie
ID: 914164159