2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Dolnośląskie
  6. Obsługa produkcji - Wałbrzych
Renata Pałka
Dodane 30 maja 2024

operator maszyn / Wrocław / darmowy dojazd / 6890 zł

Lokalizacja

Wałbrzych

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweRekrutacja online

Szukamy operatorów maszyn do znanej firmy z branży spożywczej na strefie wrocławskiej.

Stabilne zatrudnienie, zarobki zależne od doświadczenia nawet 6890 zł oraz darmowy transport z wielu miejscowości m. in. Wałbrzych, Świebodzice, Świdnica, Bielawa, Dzierżoniów, Wrocław i wiele innych.

Jeśli posiadasz doświadczenie jako operator maszyn lub uprawnienia na wózki widłowe UDT? Nie czekaj! Aplikuj już teraz, a my skontaktujemy się  z Tobą.

oferujemy

  • umowę o pracę
  • wynagrodzenie 6290 zł brutto do 6890 zł brutto
  • premia frekwencyjna 650 zł brutto ( okres czerwiec - sierpień 950 zł brutto )
  • bogaty pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie, pracowniczy program emerytalny, wczasy pod gruszą, dodatkowe urlopy, pakiet socjalny)
  • możliwość uzyskania dodatkowych uprawnień
  • darmowy transport z wielu miejscowości m. in. Wałbrzycha, Świebodzic, Świdnicy, Bielawy, Dzierżoniowa, Wrocławia, Strzelina, Ziębic, Ząbkowic Śl., Świdnicy,  Strzegomia, Łagiewnik, Niemczy, Ciepłowodów

zadania

  • obsługa oraz przezbrajanie maszyn produkcyjnych
  • raportowanie

oczekujemy

  • doświadczenia w ustawianiu/przezbrajaniu maszyn produkcyjnych
  • lub uprawnień na wózki widłowe UDT
  • chęci do pracy w systemie 12-godzinnym (4 dni pracy, 4 dni wolne)

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Wałbrzych,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wałbrzych
ID: 918659350