2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Dolnośląskie
  6. Obsługa produkcji - Mieroszów
Dodane 19 kwietnia 2024

Operator maszyn włókienniczych

Lokalizacja

Mieroszów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Fabryka Wkładów Odzieżowych Camela S.A.

W związku z dynamicznym rozwojem, firma produkcyjna o ugruntowanej pozycji rynkowej, poszukuje pracownika na stanowisko - Operator maszyn włókienniczych

Miejsce Pracy:

  • Mieroszów

Opis stanowiska pracy:

  • obsługa maszyn włókienniczych

  • utrzymywanie porządku na wydziale

  • przestrzeganie zasad BHP i Ppoż.

 Wymagania:

  • gotowość do pracy 2 lub 3 zmianowej

  • zaangażowanie i chęć do przyuczenia do zawodu

  • umiejętność pracy w zespole

  • rzetelność , dokładność,  samodzielność i dbałość o powierzone mienie

Mile widziane:

  • doświadczenie w przemyśle

  • doświadczenie przy obsłudze maszyn sterowanych komputerowo

  • uprawnienia UDT na wciągniki, żurawie, wózki widłowe

Oferujemy:

  • pracę od zaraz

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i kwalifikacji

  • szkolenia stanowiskowe

  • przyjazną atmosferę

Benefity dla pracowników:

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • paczki dla dzieci na „Mikołaja” i „Dzień dziecka”

  • dofinansowanie do wypoczynku – „wczasy pod gruszą”

  • dofinansowanie do kolonii i obozów dla dzieci

  • bony świąteczne

Osoby zainteresowane pracą w naszej firmie prosimy o przesyłanie ofert na adres:

Fabryka Wkładów Odzieżowych  CAMELA S.A.

58-300 Wałbrzych, ul. Cicha 5 lub drogą elektroniczną.

Informacje o naszej firmie znajdują się na stronie internetowej: www.camela.pl

"Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami"

Lokalizacja

Mieroszów,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Mieroszów
ID: 896394651