2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Pomorskie
  6. Obsługa produkcji - Kosowo
Dodane 03 kwietnia 2024

Operator maszyn (Wiertarki przelotowej, Piły panelowej)

Lokalizacja

Kosowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma produkcyjna P.U.P. SENKO Sp. z o. o. z siedzibą w Kosowie zatrudni Operator maszyn (Wiertarki przelotowej, Piły panelowej)

Zakres obowiązków:

  • obsługa wiertarki przelotowej, piły panelowej,

  • kontrola jakości gotowych elementów,

  • utrzymywanie maszyn w czystości i sprawności technicznej,

Wymagania:

  • doświadczenie jako operator maszyn na podobnym stanowisku,

  • umiejętność wykonywania pomiarów,

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o prace,

  • narzędzia pracy niezbędne do wykonywania powierzonych obowiązków.

Lokalizacja

Kosowo,

Pomorskie

Pomorskie, Kosowo
ID: 909157199