2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Warmińsko-mazurskie
  6. Obsługa produkcji - Iława
Radex Poland Sp. z o.o.
Dodane 10 czerwca 2024

Operator maszyn w Radex Poland

Wynagrodzenie

5 400 - 7 200 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Iława

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Stanowisko: Operator maszyn

Miejsce pracy: RADEX Poland ul. Komunalna 2 14-200 Iława

Wynagrodzenie: od 4 100,00 do 5 200,00 zł netto plus premia

Zatrudnienie na umowę zlecenie, po okresie próbnym możliwość zawarcia umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy

Zakres obowiązków:

  • praca wg ściśle określonych procedur i instrukcji;

  • obsługiwanie narzędzi , maszyn niezbędnych na danym stanowisku;

  • kontrola wykonanych elementów;

  • dbanie o jakość dostarczanych elementów i ich zgodność ze specyfikacją zamówienia;

Wymagania:

  • doświadczenie jako operator maszyn;

  • umiejętność czytania rysunku technicznego;

  • umiejętność obsługi elektronarzędzi;

  • dobra organizacja pracy własnej;

  • samodzielność oraz rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań;

Oferujemy:

  • Wdrożenie do pracy na nowym stanowisku oraz wsparcie przełożonego:

  • Profesjonalne, dynamiczne, pełne wyzwań środowisko pracy:

  • Szkolenia poszerzające kompetencje i rozwijające wiedzę:

  • Pracę w zgranym zespole w nowoczesnym, rozwojowym przedsiębiorstwie;

  • Niezbędne narzędzia pracy;

Osoby zainteresowane proszone są o dostarczenie CV RADEX ul. Komunalna 2

14-200 Iława lub przesłanie CV przez portal OLX w odpowiedzi na ogłoszenie.

Lokalizacja

Iława,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Iława
ID: 919471595